Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drone

Bardzo poważny problem z dźwiękiem.

Polecane posty

Mam bardzo poważny problem. Otóż mam Radeona HD 2400 Pro i dzisiaj zainstalowałem sobie najnowsze sterowniki. Teraz takie gry jak World of Warcraft albo Crysis chodzą normalnie (wcześniej się wyłączały) ale po instalacji sterownika w ogóle nie mam dźwięku. Ani w Windowsie ani w grach. Tylko w TV mam dźwięk. Co mam zrobić żeby przywrócić dźwięk ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już reinstallować sterowniki i nic to nie dało. A moja płyta główna to Gigabyte K8NS PRO. Próbowałem zainstalować sterownik z instalki sterowników do karty graficznej (tam był taki sterownik do dźwięków) i jak restartowałem komputer to była ta melodyjka towarzysząca przy wylogowywaniu się z systemu a jak się logowałem to już żadnej melodyjki nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj zainstalować te stery http://www.gigabyte.pl/download/mb/driver/1/

Jak nie pomogą to nie mam pojęcia co może być. Swoja drogą ja przy logowaniu też nie mam melodyjki, jednak wszystko mi dobrze działa ;)

Swoją drogą z tym Crysisem na tej karcie to chyb kit ;P? Ludzi narzekają, że ta karta chodzi na poziomie GF 6600, więc nie wiem jak odpaliłeś na tym crysisa ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział że odpaliłem. Gra chodzi całkiem płynnie na rozdzielczości 800x600 ze wszystkimi detalami na low. Właśnie jestem po przywracaniu systemu. Teraz muszę jeszcze ściągnąć sterownik i zainstalować go jeszcze raz i napisze jak będzie po instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...