Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tonsil

Instalacja Windowsa 7 64 bit na 32.

Polecane posty

W związku z Nadchodzącym Battlefield'em 4 przeinstalować Windowsa 7 na wersje 64 bitową. Wiedząc że mogę wykorzystać klucz który już posiadam mam kilka pytań, jak to zainstalować. Obraz ISO pobrałem stąd: http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=6505.0

1. Jak to spolszczyć?

2. Mam to wypalić na płytę i normalne zainstalować?

3. Czy muszę coś jeszcze zrobić jakiś backup danych czy żywcem instalować?

4. Co ze sterownikami do karty graficznej, nic się nie stanie jeżeli chwilowo będą zainstalowane 32 bitowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągając i instalując (tak właściwie to ono samo się instaluje) spolszczenie przez Windows Update, będzie cośtam w stylu 'Polish language pack', jeśli posiadasz wersję Ultimate - w innych wersjach nie można tego pobrać przez Windows Update. To jednak nie wystarczy, musisz jeszcze w panelu sterowania zmienić język wyświetlania. Na tej stronie jest wszystko pięknie wyjaśnione->http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html

2. Tak, najłatwiej to zrobić chyba programem Alcohol 120% albo UltraISO, ale da się właściwie każdym programem do nagrywania płyt (Nero też).

3. Trzeba zainstalować Windowsa na 'czysto' (poprostu sformatować partycję), więc odpowiedź jest oczywista. Nie ma możliwości zmiany systemu 32bit na 64bit (odwrotnie też) bez formatowania partycji systemowej (mówiąc krótko, wszystko z partycji systemowej zostanie skasowane).

4. Szczerze, to nie jestem pewien, ale skoro są wersje sterowników 64bit i 32bit, to chyba nie bez przyczyny (możliwe, że nawet nie będą chciały się zainstalować, bo wykryją niezgodność systemu). Tylko co stoi na przeszkodzie, aby ściągnąć odpowiednie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...