Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bogdano

Jak zgrać ścieżkę dzwiękową?

Polecane posty

Witam. Mam problem ze zgraniem dźwięku z filmu (a przy okazji gry też). Szukałem trochę na ten temat w necie ale nic nie znalazłem więc wysnułem dwa wnioski: pierwszy to taki że mało informacji jest na ten temat a drugi wniosek jest taki że nie przyłożyłem się do tego ;) Na co dzień tym się raczej nie zajmuje więc proszę o wyrozumiałość :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VirtualDub Mod wyciagnie sciezke nawet z filmu DVD (MPEG2, AC3), mozna tez MediaCoderem,a co do gier...

1) Nakrecasz filmik (np FRAPS) i z tego filmu wydoibywasz (chocby VD)

2) Wchodzisz do folderu gry i szukasz plikow mp3, ogg, lub innych

3) Kupujesz wersje "premium" gry (o ile jest) i tam zazwyczaj jest Audio CD z soundtrackiem z gry

4) Szukasz po necie rozwiazania dla konkretnego tytulu (np Mafia wszystkie pliki miala spoakowane w kilku duzych plikach, po rozpakowaniu uzyskiwalo sie dostep do m.in. muzyki z gry - format ogg)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem Na YouTube fajny filmik i chciałem sobie z niego zgrać ścieżkę dźwiękową. Jest sposób żeby przez internet zgrać tę ścieżkę? Bawiłem się tym trochę i oto moje obserwacje Audacity nie nagrywa Windowsowski też dał ciała. Jakieś propozycje? :unsure: A i jeszcze jedno interesują minie raczej programy za free :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem Na YouTube fajny filmik i chciałem sobie z niego zgrać ścieżkę dźwiękową. Jest sposób żeby przez internet zgrać tę ścieżkę? Bawiłem się tym trochę i oto moje obserwacje Audacity nie nagrywa Windowsowski też dał ciała. Jakieś propozycje? :unsure: A i jeszcze jedno interesują minie raczej programy za free :lol:

Powodem jest zapewne wbudowana dźwiękówka Realtek ;] Nie da się w niej ustawić jako źródła nagrywania Mix Stereo.

Da się to tanio obejść, kupując/preparując kabelek jack-jack i spinając wyjście głośnikowe z wejściem liniowym. Ustawiasz potem Line In jako źródło i powinno hulać :)

Wyjście droższe - kupić normalną kartę dźwiękową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki internetowy konwerter pomagająca zgrać albo film w 3gp albo avi albo mpeg (wszystko z dźwiękiem) lub sam dźwięk w formacie mp3 jeśli cię to interesuje to napisz pw strona w PEŁNI LEGALNA napisze link i wytłumaczę co i jak

Skoro jest w pełni legalna, to dlaczego tu jej nie podasz?

Nie podoba mi się takie pomaganie przez pw...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem Na YouTube fajny filmik i chciałem sobie z niego zgrać ścieżkę dźwiękową. Jest sposób żeby przez internet zgrać tę ścieżkę? Bawiłem się tym trochę i oto moje obserwacje Audacity nie nagrywa Windowsowski też dał ciała. Jakieś propozycje? :unsure: A i jeszcze jedno interesują minie raczej programy za free :lol:

Sciagasz go, potem odpalasz Media Coder i konwertujesz tylko audio :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem użyć Video Downloadera ponieważ no paru forach ten program polecali a tu ERROR. Zdziwiłem się bo wybrałem 6 różnych filmów a tu znowu ERROR. Wchodzę na stronke przez którą można ściągać filmy z You Tube a tu też ERROR. Czytałem kiedyś w gazecie o takiej akcji tego serwisu że będzie blokowanie ściąganie filmów ponieważ chodziło tam (chyba) o prawa autorskie. Ktoś mi może coś poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dobrze moderator nie miał żadnych zastrzeżeń więc podaje www.vixy.net

konwerter przyjmuje takie linki: http://pl.youtube.com/watch?v=_w1M1EOrRfs

przy takich: http://pl.youtube.com/watch?v=yBgSuSZ5ZDs&...feature=related aby taki link działał w konwerterze należy uciąć &feature=related

do wyboru do koloru z dźwiękiem avi 3gp mpeg albo sam dźwięk w formacie mp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...