Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madridista

Komputer nie widzi karty graficznej

Polecane posty

Witam, mam problem, mianowicie instalowalem windowsa 7 64-bit( wcześniej miałem 32-bitowa wersje) i po zainstalowaniu chciałem zmienić rozdzielczość, ale komputer w ogóle nie widział mojej karty graficznej, a jedynie integre. W informacjach o komputerze ta karta widnieje, ale w panelu rozdzielczości jej nie ma. Pokombinowalem w biosie, ale przez zmianę( advanced-> i cos tam z karta graficzna xd) na pci/igpu czy inne możliwe tam kombinacje straciłem obraz, a karty dalej nie widział. Zainstalowalem sterowniki płyty głównej, a pozniej grafiki( ale cos chyba nie do końca prawidłowo). Teraz zainstalowalem na nowo system, ale dalej to samo dlatego powiedzcie mi, co zrobić, żeby komputer widział moja kartę? Trzeba najpierw zainstalować sterowniki z płyty czy to cos z biosem? Bardzo proszę o szybka odpowiedz ;) a i przepraszam za ortografie, ale pisze z telefonu.

P.S. Teraz sie zorientowałem, ze ja w ogóle nie mam dysku D( jedynie C z 200/650GB) ja chyba cos zepsulem kompletnie :(

EDIT: da ktoś radę napisać mi krok po kroku jak mam zainstalować ten system, żeby wszystko dzialalo? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...