Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myene

Monitor -sterowniki + problem

Polecane posty

Witam, długo szukałam sterownikow do monitora LG FLATRON W1942S, niestety wszystkie wyniki wyszukiwania w google to programy ktore za pobraniem oplaty sciagaja sterowniki. Czy ktos ma moze takowy sterownik do pobrania za darmo bez zbednych programow i innych dupereli?

Chce sciagnac sterownik poniewaz ostatnio gdy gram w WOW'a czesto zawiesza mi sie komputer, tlo robi sie takie pikselowe, i nie da sie nic zrobic procz resetu, Troche sie martwie tym, ale jestem w 100% pewna ze to nie wina karty graficznej, Czasami pojawia sie komunikat 'sterownik karty graficznej ulegl powaznemu uszkodzeniu, ale system windows poradzil sobie z tym problemem' czy cos takiego, Prosze o pomoc :(

Pozdrawiam, Monika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie może nie szukaj sterów do monitora ale zbadaj sterowniki do karty graficznej wejdz na stronę producenta karty i znajdz odpowiednie. Kuzyn miał ten sam komunikat przy Radeonie tak zrobił i pomogło tyle że wcześniej przed instalacją sterów trzeba usunąć poprzednie gdzieś czytałem że nie można nakładać. ale może się mylę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...