Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dydzia04

Problem z Windows 7 i Procesorem

Polecane posty

Witam, mam problem z moim Windowsem 7(Home Premium 64-bit). Otóż chodzi o to że interfejs graficzny Aero nie działa a sam system wygląda jak Windows 2000. Sam wygląd mi nie przeszkadza ale przyzwyczaiłem się do funkcjonalności Aero i zaczęło mnie to irytować. Przypuszczam że może mieć to związek z procesorem który w Menadżerze Zadań Windowsa użycie CPU wyświetla się na 100%. Stan taki jest dopiero od 3 dni, wcześniej miałem komputer włączony na nockę i przez parę godzin potem, w tym czasie laptop okropnie zwolnił, przestał czytać płyty i się masakrycznie zacinać, po restarcie zaczął działać normalnie.

Posiadam komputer Toshiba Satellite C660D-15L, Specyfikacja:

Procesor AMD V140 Processor 2.30 GHz

Zainstalowana pamięć RAM: 3,00(2,75 w użytku)

Windows 7 Home Premium 64-bit Service Pack 1

Pamięć na dysku C: 58,2 GB z 171 GB

Pamięć na dysku D: 46,4 GB z 126 GB

Komputer nie był poddany OC, 2-krotnie formatowany, chwilę temu wyczyściłem pliki TEMP używając CCleaner, parę dni temu Kaspersky Internet Security 13 wykrył w autostarcie plik który usunąłem, też wyczyściłem autostart z niepotrzebnych rzeczy.

fg5.png

Uploaded with ImageShack.us

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem i najwięcej zużywa Google Chrome, nawet po wyłączeniu z Autostartu nadal się uruchamia z systemem, zresztą jak wyłączyłem nic się nie zmieniło, przypuszczam że laptop mógł zawilgotnieć w okolicy wentylatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pozbyłem się z Menadżera Toshiba Icons i Googla. Został mi tylko explorer.exe a jego wolałem nie wyłączać. Na razie nic się nie zmieniło.

EDIT: Pogrzebałem w priorytetach, zmieniłem wszystkie na normalny i Aero działa ale znacznik w Procesor CPU nadal wskazuje pełne 100% bez zmian.

EDIT#2: Dzisiaj Aero znów nie działa. Procesor dalej swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...