Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EnGinEPL

Dostawca sieci - Jaki ?

Polecane posty

Od jakiej firmy internet polecacie ? Aktualnie mam orange 6mb (dawniej neostrada) podłączone pod rounter i nie wiem czy przedłużyć umowę czy może zmienić swojego dostawce sieci . Jeżeli można proszę o konkretne oferty internetu min.6mb . Dzięki

Mieszkam w okolicach Wrocławia (jak by to miało znaczenie) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, lokalizacja jest bardzo ważna w przypadku operatorów mobilnych, gdyż nie wszędzie dany operator będzie miał dobry zasięg. Musisz wejść na strony operatorów i zobaczyć ich mapki zasięgu. Jeśli chodzi o szybkość to plus albo cyfrowy Polsat i technologia LTE.

Nie znając lokalizacji nie będę zgadywał czy jakiś operator radiowy działa na twoim terenie.

Szybkość internetu stacjonarnego uzależniona jest od infrastruktury operatora. Więc jeśli w Orange ci powiedzieli, że 6Mb to maks, to Netia czy co innego cudów ci zrobi. Chociaż zdarzają się sytuacje, że konsultant mówi, że np. 6mb max, a i 10 na tym łączu chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzałem na ofertę Netii i Orange, to ten pierwszy operator za tą samą cenę daje dwukrotnie więcej Mbs.

Dwukrotnie, a nawet więcej. Pamiętaj tylko, że prędkość łącza to nie wszystko, ważne są jeszcze np. stabilność, jakość usługi i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...