Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlueBloodDragon

Moje Ustawienia Renderowania W Sony Vegas Pro 11

Polecane posty

Siemanko! Korzystam z programu Sony Vegas Pro 11 i (Niestety) nie ogarniam w nim renderowania czyli według mnie najważniejszej funkcji tego właśnie programu. No więc próbowałem renderować chyba we wszystkich już formatach i... Film który nie wyrednerowany zajmował 28 mb po wyrenderoawniu zajmował 2.4 GB!!!! W internecie znalazłem poradnik w którym zalecany były poniższe ustawienia rozdzielczość 1280 720

Frame rate 25,000

Field order none

Pixel aspect ratio: 1,0000

number of reference frames 2

Variable bit rate zaznaczone

Maximum 768 000

Average 768 000

i w audio

Include audio zaznaczone

Sample rate 44 100

bit rate 128 000

w project

Video rendering quality Best

Stereoscopic 3d mode Use Projectt Settings. Czy to będą dobre ustawienia do jakiegoś formatu ? Jeśli tak do do jakiego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja eksperymentowałem z tymi formatami i mam do Ciebie pytanie.

Do jakiego formatu ustawienia te będą dobre ?

Ja próbowałem do mp4 z .avi ale nie wiem czy to wszystko się uda. Nie sprawdzałem jeszcze przy tych ustawieniach ponieważ nie byłem przy kompie.

Miałem zamiar zapisać z Let's Playa z Mortal Kombat Komplete Edition (Film w formacie mp4) do .avi. Na razie eksperymentowałem bo nie miałem dostępu do mojego kompa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp4 będzie bardzo dobry. Kiedy uczyłem się korzystać z Adobe After Effects zawsze zapisywałem wyniki moich prac w tym formacie, przy użyciu kodeka H.264 (MPEG-4 AVC). Daje on naprawdę dobrą kompresję, przy pomijalnym spadku jakości. Pięciominutowy film 1080p zajmował wtedy około 100 MB (przy najwyższych ustawieniach jakości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas to nie moja działka. Znam się trochę na AAE, Camtasii i Lightworks, ale i tak były to głównie zabawy na wersjach testowych (pomijając oczywiście Lightworks). Proponuję ci zrobić tak jak ja - wyszukiwać interesujące cię opcje na YT i w taki sposób uczyć się podstaw. Potem to już z górki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...