Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WolfiePL

Gry zawieszają komputer

Polecane posty

Witam!

Ostatnio borykam się z dość wkurzającym problemem. Otóż gdy gram np. Battlefield BC 2 to po 10 minutach zawiesza mi się komputer, co ciekawe tylko na multiplayerze. W innych grach mam to samo tylko po dłuższym momencie.

Mój sprzęt (wiem, dziadek z niego icon_frown.gif )

Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz

GeForce 8600GT 512 Mb

Asus P5QPL-AM

2 GB RAM

Z góry dzięki za pomoc thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych odczytów nie wynika jednoznacznie czy to jest powodem zawieszania się komputera, jednak są podstawy aby tak właśnie sądzić. Temperatura rdzeni jak i karty graficznej jest wysoka i niewiele brakuje do osiągnięcia wartości krytycznych. Być może jakbyś pograł dłużej to temperatura wzrosła by jeszcze bardziej co skutkować może właśnie zawieszaniem się komputera. Najlepiej by było sprawdzić jak będzie się sprawował gdy zapewnisz mu optymalną temperaturę, w tym celu możesz zdjąć boczną ściankę obudowy i schładzać komputer np. jakimś wentylatorem. Następnie pograj w coś, sprawdź temperatury ponownie i jeśli będą one w normie, a mimo to problem będzie się powtarzał to będziemy szukać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To go odrazu porządnie odkurz (albo lepiej przedmuchaj sprezonym powietrzem) ,sprawdz jak chlodzenie sie trzyma i znowu sprawdzaj temperatury. Powinno być lepiej ,bo jednoznacznie widac ze chodzi ciepło. Jeśli nadal beda za wysokie (ciągle bedzie sie zawieszał) ,to wymien paste na procku albo graj na otwartej budzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...