Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ogotay

Szary ekran w poprzeczne pasy

Polecane posty

Cześć!

Mam problem techniczny dotyczący wyłącznie jednego programu a mianowicie gry Drakensang Online. Otóż podczas rozgrywki co jakiś czas gra wywala mi kompa w taki sposób że pojawia się szary ekran w cienkie poziome pasy, dźwięk zaś przeradza się w takie specyficzne zniekształcone skrzeczenie. Pewnie wiecie o co mi chodzi. Jedyna możliwa interakcja z komputerem to twardy reset. Nic więcej nie działa.

Problem pojawia się mniej więcej raz, dwa razy na 4 godziny grania. Nie jest zależny od liczby fajerwerków na ekranie - pojawia się na mało obłożonej mapce pve jak i podczas najwięjszej zadymy w party.

Temperatura na grafie też nie zwyżkuje. Zazwyczaj oscyluje między 40-47 stopni podczas rozgrywki, nawet podczas upałów.

Chciałbym też ponownie zaznaczyć, że problem dotyczy tylko w/w gry. Gram w wiele innych gier, używam wielu różnych programów i coś takiego nigdy mi się nie zdarzyło. Sprzęt mam dosyć mocny. Far Cry 3 śmigał mi na ultrasach i nie było nawet przycinki, do systemu też nie wywaliło mnie ani razu.

Sprzęt:

proc - Intel i5 2,67 mhz

grafa - Radek HD 7870 2 GB

ram - 16 GB dual 1333 mhz

zasilacz - Chieftec 550 V

system - Win7 64 bit

Sterowniki regularnie aktualizowane, no chyba że ostatnio wyszło coś nowego.

Pozdrowienia smile_prosty.gif

EDIT Sprzęt nigdy i w żaden sposób nie był poddany OC. Wszystko działa jak fabryka chciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...