Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bodzio501

Problem z pobieraniem plików

Polecane posty

Witam od jakiegoś czasu mam problem z moim komputerem. Wszystko zaczęło się od odwiedzenia pewnej strony i pobieraniu pewnych plików . Wraz z pobieraniem ich za którymś razem pliki przestały się ściągać,pojawił się komunikat - ,,skanowanie antywirusowe nie powiodło się'' oraz wyskoczyła informacja z Eseta Noda32 mojego programu antywirusowego o pojawieniu się konia trojańskiego. Kolejne defekty systemu to: wyłączona zapora systemu Windows ( nie dało się jej włączyć ),oraz brak dostępu do Windows Defender pojawiał się komunikat-

,,System Windows nie może uzyskać dostępu do danego urządzenia,możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,aby uzyskać dostęp''.

Nawiasem mówiąc jestem adminem.

Jakie działania podjąłem? - Skorzystałem z CCleanera, zacząłem defragmentacje dysku(nie skończyłem defragmentować dysku C),a na końcu przeskanowałem kompa Esetem. Znalazło mi plik - C:\Users\Kopacze\AppData\Local\Temp\msimg32.dll i który niezwłocznie usunąłem. Powód - ,,odmiana zagrożenia Win32/Kryptik.BGGO Koń Trojański.

Miałem coś jeszcze z koszem $RecycleBin coś tam (jakiś numer) też usunąłem. Lecz problem nie znikł dalej nie mogę pobierać plików jak i z Google Chrom( moja główna przeglądarka na której złapałem to [beeep]) tak z Mozilla Firefox.

Mój system do Windows Vista Home premium 32-bitowy system operacyjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...