Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muchotrix

Problem z przeglądarkami

Polecane posty

Nie ważna jaka przeglądarka a w każdej coś ostatnio szwankuje

Opera

1-Jak chcę zalogować na inne forum to po zalogowaniu powraca na główne forum(to dobrze) ale....bez widocznego mojego zalogowania(to żle)

Próbowałem się logować wiele razy i na innych forach i ciągle mnie wylogowuje(nie mam tam bana czy warnów)

2.Kolejny problem to że przeglądarka czasem blokuje moje poczynania, otóż chcę kliknąć w podany link na stronie lub odnośnik na stronie i nic, po prostu przeglądarka nie reaguje jakbym wcale nie klikną tego linka.

3.Podobnie do tego wyżej, tyle że na waszej stronie głównej, chcę przejść do następnej strony i pojawia się komunikat "Nie mogę nawiązać połączenia z serwerem" net cały czas je podłączony więc nie ma mowy o zerwaniu połączenia.

Pomyśałem że to tymczasowy błąd, ale nie...to występuje non stop, dodam że dzieje się w każdej przeglądarce.

Firefox

1.Chcę zajesrować na jakieś forum, i jak mam przepisać jakiś obrazek przeciw botom, to tego obrazka nie widać, ten problem ukazuje się prócz Firefoxie w Chromie

2.Napływ Reklam, niby znaczą część przyblokowałem adblockiem, to dalej jakieś reklamy wyskakują jako nowa karta czy najechaniu na link pojawia się mini popup

Chrome

1.Jako stronę do szukania w prawym górnym okienku tam mam google.pl i jak coś chcę znaleść to mam komunikat "Certyfikat bezpieczeństwa tego serwera został unieważniony"

2.Czasem nie wczutuje żadną z stron internetowych lub wczutje ją bardzo długo.

Ogólnie teraz korzystam z firefoxa bo w niej błędy mniej dokuczliwe poza tymi reklamami co otwierają nową kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...