Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek4444

Czytniki kart

Polecane posty

Witam!!

Mam pytanie kupiłem sobie Czytnik do kart 29 in 1 UNIWERSALNY CZYTNIK KART USB 2.0 i nie dostalem żadnych sterownikow... a system windows XP wykrywa i pisze Nie rozpoznano urządzenia USB... Czy cos jest z tym czytnikiem czy poprostu trzeba jakos to zainstalować?? Może ktoś ma takie sterowniki lub wie gdzie są to prosiłbym o linka... Bo jak narazie mam bezużytecznie urządzenia... Jeśli ktoś mógłby mi pomoc bede bardzo wdzieczny... A tak jak napisałem podłączam do komputera i pisze...: Nie rozpoznano urządzenia USB...

Z góry dziekuje za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem ze moj czytnik kart czytal przez kilka dni karte memory stick pro duo a dzis juz jej nie czyta...

O co moze chodzic? Dodam ze probuje ja chyba odczytac bo zielona lampka sie swieci na stale tak jakby cos probowal ja odczytac ale nie pojawia sie menu autostartu karty bo np. karte SD mi czyta bez problemu,port USB tez czyta dobrze tylko memory stick pro duo nie czyta a ostatnio czytalo.Jesli to pomoze w rozwiazaniu problemu to dodam ze karta MS pro duo jest firmy sony i jest z aparatu cyfrowego mojego brata a w aparacie mu czyta dobrze ta karte tylko w czytniku u mnie na kompie nie moze jej odczytac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest odczytywana jako dysk wymienny. Jeśli masz Win XP to wejdź w Panel Sterowania ---> System ---> Sprzęt ---> Menedżer urządzeń i sprawdź, czy wszystkie woluminy magazynu są włączone (powinny się znajdować chyba na samym dole). A czytnik jest wbudowany, czy pod USB? Wnioskuję, że pod USB, ale wolę się upewnić ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest odczytywana jako dysk wymienny. Jeśli masz Win XP to wejdź w Panel Sterowania ---> System ---> Sprzęt ---> Menedżer urządzeń i sprawdź, czy wszystkie woluminy magazynu są włączone (powinny się znajdować chyba na samym dole). A czytnik jest wbudowany, czy pod USB? Wnioskuję, że pod USB, ale wolę się upewnić ;).

znaczy mam ten czytnik wlozony w miejce gdzie powinna byc stacja dyskietek czyli w slot 3,5 cala a w menedzerze urzadzen pisze ze nazwa tego czytnika to multi flash reader USB device , dolaczam zrzut ekranu bo nie wiem czy o te woluminy ci chodzi.

Jezeli sa to te ktore zaznaczylem na obrazku na czerwono to ich nie mam.. ewentualnie jak je wlaczyc te woluminy?

A nie dobra juz znalazlem te woluminy magazynu : mam jeden i jest wlaczony...

Obrazek usuwam. To nie jest forum z fotkami gołych bab - albo zmień tapetę, albo pokazuj tylko widok konkretnego okna.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...