Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MagicznyRusek

Buczący mikrofon w Akg ghs 1

Polecane posty

Witam. Od kilku dni mam problem z mikrofonem. Buczy i wydobywa dziwne dźwięki w tle, takie jakby piski i chodzącą pralkę biggrin_prosty.gif Problem pojawił się praktycznie sam, nie zmieniałem nic w opcjach dźwiękowych.

Mikrofon to Akg ghs 1.

Karta dźwiękowa to Xonar Dg.

Komputer jest uziemiony. Sprawdzałem na innym mikrofonie, czy będą takie piski, ale w nim sa takie szumy, że nawet nie słyszę nic ....

EDIT: Na integrze takich wybryków nie ma.... Czyżby gniazdo w Xonarze padło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowywalem 2 razy i aktualizowalem do najnowszej wersji. Tak poza tym: Czym sie rozni HD audio od Ac'97? Bo w trakcie instalacji sterow nigdy nie wiem co wybrac :D

Wyciszylem inne gniazda i jakos to nic nie dalo. Wylaczylem microphone boost i co prawda to stukanie slychac bardzo malo, ale jednak. Bylby jakis sens, zeby podlaczac mikrofon do przedniegi panelu zamiast bezposrednio do karty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta wróciła. Chyba tylu problemów z nią nie miałem ;o

Zainstalowałem sterowniki, poustawiałem wszystko, no ok. Okazało się, że niektóre dźwięki nie działają(np. dźwięki w lolu, albo te takie windowsowe). W skrócie, część dźwięków działa, część nie. Mikrofon jak trzeszczał, tak trzeszczy, czyli wina musi jednak leżeć gdzieś po mojej stronie chyba, albo znowu mi się trafiła wadliwa sztuka, bo producent tego Xonara mi wymienił egzemplarz.

Ale po kolei. Co zrobić, żeby wszystkie dźwięki mi działały? Potem zastanowię się co z tym mikrofonem tongue_prosty.gif

EDIT: Zainstalowałem jakieś nieoficjalne sterowniki UniXonar bodajże, i mam wszystkie dźwięki. Teraz zostaje problem z zakłóceniami na mikrofonie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...