Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tunik

Laptop-karta graficzna-przeglądarka.

Polecane posty

Witam.

Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Otóż mój laptop posiada kartę graficzą Radeona oraz zintegrowaną Intela. Jak weiemy, przełączają się one między sobą w zależności od czynności, którą teraz wykonujemy.

Po kliknięciu PPM na pulpicie mogę wejść w menu Konfiguracji przełączania grafiki. Mogę tam ustawić przy danym programie lub grze, czy ma być obsługiwana Wysoka wydajność (Radeon), czy Oszczędność energii (Intel).

I tu jest pies pogrzebany. Po ustawieniu w owym menu opcji z wysoką wydajnością i uruchomieniu danej gry, moja przeglądarka zaczyna wariować. Zaczyna się ona otwierać w niepohamowanym tempie co uniemożliwia korzystanie z danej gry, czy też programu... Dopiero po wyłączeniu gry, przestaje się tak dziać. Gdy wybiorę opcję oszczędności energii, wszystko jest ok.

Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem czy zgłaszać to na gwarancję, czy też można coś z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w sterownikach dla Radeona. Najprawdopodobniej jest w nich jakiś błąd. W folderze gdzie mam zainstalowanego firefoxa, zmieniłem nazwę firefox.exe na inną i przeglądarka się nie włącza. Nie wiem co z tym zrobić... Próbowałem usunać steorwniki i wgrać od nowa, ale to nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...