Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Glockens

Logitech USB Desktop Microphone chodzi cicho, za cicho...

Polecane posty

Cześć. No więc kupiłem sobie mikrofon Logitech USB Desktop Microphone, który poleciło mi wiele osób. Co się okazało? Że słychać mnie bardzo słabo, i znajomi muszą sobie mocno podgłaśniać mnie w rozmowach. Jak nagrywam jakieś materiały to też, o conajmniej 10 dB muszę podgłaśniać. Jedynie jak mam go blisko ust (2-5cm) jest ok, dalej już kiepsko.

Co robić? Czekam na pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ten typ tak ma. Sam posiadam ten mikrofon i gry nie jest oddalony na więcej niż 8-10cm, mój głos jest wyraźnie słyszalny. Po większym oddaleniu tak różowo nie jest. Możesz spróbować zaktualizować sterowniki do płyty głównej/karty dźwiękowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robić? Krzycz!!! trollface.gif

Mówię głośno, a typem który krzyczy cały czas nie jestem.

Tak sobie sprawdziłem mój stary Zalman ZM-MIC 1 za 30zł i chodzi dużo lepiej niż ten Logitecha. No może mniej szumów w Logitechu.

@deBug tyle, że w internecie są różne opinie. Niektórzy mówią, że chodzi im świetnie, inni że jest tak czuły, że słychać na 10 metrów, a inni czyli np. ja że jest cichy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno reinstalowałem Windowsa 7, więc mam fabryczne sterowniki. Podłączyłem mikrofon i co? Mam to samo co u Ciebie. Właśnie pobieram najnowsze stery i powiadomię Cie o wynikach.

A więc - aktualizacja sterowników AUDIO pomogła w 100%. Znów jest głośno i wyraźnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chyba Ci nie pomogą, bo ja mam laptopa. I one są dostosowane do konkretnego modelu

Jeśli posiadasz zintegrowaną kartę dźwiękową, to pobierz sterowniki do płyty głównej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ na pewno tak nie ma. Ponoć można go naprawić bawiąc się kablami. Problem występuje w wielu mikrofonach tego modelu - u mnie również. Ja swój zwróciłem i dostałem świeży który działał już poprawnie. Szczerze mówiąc, nie muszę go pogłaśniać a słychać mnie wyraźnie z drugiego końca pokoju ;)

Zwróć go więc jak najszybciej i proś o nowy bo na pewno warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...