Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlociutki

odzyskanie hasla do archiwum Zip

Polecane posty

Gość zlociutki

Witam jak w tytule, mam archiwum zip, ze zdjeciami, ktore nie chcialem zeby ktokolwiek olgadal(istota tych zdjec nie jest tutaj istotna, wiec prosze nic nie spekulowac). Niestety przedobrzylem i zamiast normalnie spakowac raz, pokusilem sie o podwojne pakowanie tzn ze istniejacy plik zip spakowalem jeszcze raz. W obu przypadkach uzylem hasla, ktorego nie moge sobie za diabla przypomniec. Gdy uzywam AAPR wychodzi ze program nie obsluguje tego formatu(jeszcze) albo w innym przypadku wyskajuje blad, pewnie spowodowany podwojnym spakowaniem. Gdybym mial mozliwosc uzyskania tych zdjec z innego zrodla nie robilbym klopotu, niestety to jest oobecnie jedyna ich kopia. I dlatego zalezy mi na odzyskaniu ich. Prosilbym o pomoc, rade moze inny program do tego typu dzialan. Czas ktory bedzie potrzebny nie jest istotny. Jak pisalem wyzej jest to dla mnie wazne. Nie jest to zadna gra ani nic nielegalnego, sa to moje prywatne zdjecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie pamiętasz hasła ? No to bd miał lekki problem. Masz dwie metody: Brute Force i słownikową. Ale obie zajmują bardzo wiele czasu, jeśli hasło jest złożone (może tydzień, może rok, a może całe lata). Spróbuj przypomnieć sb hasło. Ale jakby coś to możesz również pokombinować takimi programami jak RAR Archive Unlocker, Zip Password Recovery. Ale raczej jeśli nie przypomnisz sb hasła, to nic z tego nie bd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...