Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzychu133

problem ze słuchawkami

Polecane posty

Witam!

Mam pewien spory problem.

Od pewnego czasu gdy kupuje słuchawki każde po jakimś czasie się psują mianowicie gram , gram , gram i tu nagle głucho nic nie słycsze a głośniki normalnie odtwarzają dźwięk.

Najśmieszniejsze jest to że mikrofon w tych słuchawkach działa .

Gdyby to były 1 to ok ale to już chyba 5 które zepsuły się w ten sam sposób.

Co moge zrobić jakoś inaczej podłączyć pozmieniać opcje czy coś?

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta karta to integra, więc jeśli chciałby ją wymienić musiałby kupić nową płytę główną. Jeśli jesteś pewien, że to wina spalonej katy możesz się rozejrzeć za zewnętrzną dźwiękówką, np. pod usb. Jednak ja osobiście stawiałbym, że jest psucie się słuchawek jest spowodowane ich słabą jakością wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Creative Fatality. Moj brat je mial i po kilku tygodniach zaczely juz trzeszczec, kabel sie zwijał i ogólnie nie mial zbyt przyjemnych odczuć z tymi sluchawkami. Ja bym polecił w tej samej cenie o wiele lepsze wykonanie i niezwijajacy sie kabel. Mozesz po nim jezdzic krzeslem komputerowym to i tak nic sie nie stanie w przeciwienstwie do tych powyzej. Polecam Plantronics Gamecom 367. Mialem te sluchawki ponad 2 lata. Ale niestety przez moja nieostroznosc polamalem sobie jacka od dzwieku tongue_prosty.gif . Gdyby nie to dalej bym ich uzywal. Moj brat po pol roku wywalil Creativy bo przestaly grac(dlaczego to nie wiem, moze przez ten slaby, skrecajacy sie kabel). Obecnie mam Plantronics Gamecon 780 7.1, ale sa one na USB wiec mam spokoj z jackami. Jakbys nie mogl znalezc Plantronics Gamecom 367, to smialo bierz ich nastepce Plantronics Gamecom 380 np. http://allegro.pl/pl...2903205206.html

Jakbys mial jakeis pytania odnosnie tych sluchawek to smialo zadawaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już podałem swoją propozycje. Plantronics Gamecom 380 mają wbudowany mikrofon, i to naprawdę dobry. Na usb nie ma co brać bo wtedy omijasz kartę dźwiękową i nie można wtedy nagrywać. Nie słyszysz gry oraz innych dźwięków systemowych podczas nagrywania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Warto sprawdzić zanim palnie się jakąś głupotę. Mając słuchawki pod usb można nagrywać.

A kto powiedzial ze nie mozna -.- ? USB omija karte dzwiekowa czyli tym samym NIE WIESZ co sie nagrywa... Czyli tym samym nie ma co nagrywac. Nie wiesz co sie nagrywa, kiedy ty grasz na USB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...