Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SK4Y

zna ktoś dobry program do przechywywania video?

Polecane posty

czy znacie może jakiś program na necie typu fraps?

ta wiem na necie jest ego dużo

ale cóż z tego skoro większość to wersje do testów albo takie co zaznacza sie obszar filmowania

a ja szukam coś typu przyciskasz w trakcie gry włącza sie/ wyłącza

jak dotąd żywałem MSI After burnera ale robił on paski po bokach nawet w 16:9 ustawionym w movie markerze. A jęsli problem nie lezy w programie do nagrywania tylko w czym innym to tez bym prosil o informacje jak to ustawic, czy cos.

slyszalem ze w sony wegasie sie da ale nie mam narazie kasy

z góry dzięki zaa odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagrywasz obraz w proporcjach 16:9 to nie powinien robić czarnych pasów. Wydaje mi się, że taniej będzie Ci kupić pełną wersję np. Frapsa niż wydawać pieniądze na Vegasa, którego możliwości i tak pewnie nie wykorzystasz, a który kosztuje coś koło 1000zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde

właśnie próbowałem w rożnych rozdzielczosciach

w windowsowym odtwarzaczu na full ekranie oryginalnie nagrane większe , mniejsze zawsze paski po bokach

ale powrzucałem te filmiki do movie markera

1600x900 w 16:9 w movie nagrane działa bez zarzutu tylko jak ja gram to mam na górze i dole czarne paski

1360:768 16:9 tez po nagraniu bez pasków tylko słabo to wygląda

ale gdy wrzuciłem to 1600x900 do zapisania zapisuje w full hd to juz paski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę takie rozwiązanie, ustawiasz rozdzielczość w grze na 1920x1080/1280x720 i renderujesz w takiej samej rozdzielczości w Windows Movie Makerze. Ewentualnie jeśli nagrywasz w rozdzielczości mniejszej niż 1920x1080, ale mniejszej niż 1280x720 to i tak renderujesz do tej drugiej. Tak przygotowany filmik wrzucasz na YouTuba, który obsługuje tylko format 16:9. Nie ma pasków, wszyscy się cieszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torne2179 Vegas nie kosztuje 1000 tylko 100 złotych.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrywanie prawie-natywne, czyli w 1280x720. Co prawda nie jest to rozdzielczość Twojego ekranu, ale przynajmniej film wyjdzie ostry.

Co do edytowania, możesz spróbować Lightworks - nowego, darmowego software do tworzenia filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...