Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kslthai

Pro Evolution soccer 2013, przycina sie nie wiem czemu pomocy !

Polecane posty

Witam serdecznie jestem nie szczesliwym posiadaczem gry Pro evolution soccer 2013, troche siana na gre wydalem wiec chcialem zeby dobrze chodzila a tu lipa ogolnie powinno wszystko dobrze chodzic, a nawet na low mi sie przycina nie wiem zupelnie czemu . Posiadam system operacyjny Vista home premium. Formata nie robilem z 2 lata jak co ale to nie powinno byc chyba przez to .... Załaczam link z obrazkiem . Ogolnie znajomi maja jeszcze gorszy sprzet wszystko na zielono ok i im normalnie chodzi a mi nie wiem czemu sie przycina ... Posiadam Ge Force 8600 GT 256mb, Procesor Inter Core 2 CPU 2.00GHz 4400. 4 GB ramu . nie wiem dlaczego tak mi sie dzieje moze przez sterowniki ? Ale nie wiem chyba mam najnowsze. Konfiguracja Karty graficznej ? nie wiem nie znam sie zbytnio na tym.

http://i47.tinypic.com/uq05y.jpg

http://i47.tinypic.com/2e4x5ic.jpg

Co jest nie tak ? Przeciez ogolnie wszystko powinno smigac na low sie zacina a na medium i high jeszcze gorzej. Pomocy bardzo prosze !! Mam taka zajawke pograc sobie w tego [beeep]istego PESa a kompletnie nie wiem o co chodzi. Aha Moi koledzy jakos wylaczala ta opcje LB a ja nie moge bo co zmienie wylacze i jeszcze raz wejde to zawsze jest zaznaczone . Pozdrawiam serdecznie i dziekuj smiley.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznacz full screen

daj rodzialke natywna i ratio tez pewnie masz 16:9 dla twojego monitora

daj picture quality low

i poprobuj z frame skipping

jak to nie pomoze to otworz menadzera urzadzen zeby pokazywal wykrec cpu sciagnij gpu-z i daj zakladke pokazujaca uzycie gpu

pograj

wyjdz z gry alt+tab i zrob screena print screenem i wrzuc go tu zobaczymy co nie domaga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...