Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FRDgun

Brak obrazu przy starcie PCta

Polecane posty

Problem polega na tym, że przy uruchamianiu komputera nie przesyla on żadneo obrazu na monitor. Komputer się normalnie wlacza ale nie wyswietla zadnego obrazu. Sprawdzałem już z innym moniotorem, kablem i kartą graficzną ale nie jest wina żadnego z tych. Próbowałem także resetu biosu poprzez wyjęcie bateri, nie próbowałem niestety sposbu na reset Biosu za pomoc zworki CMOS, ponieważ nie moglem takowej znalezć u siebie. Ma ktoś jakiś pomysł jak jeszcze mogę próbwać go naprawić? albo mial podobny problem?

zapomnialem dodać, że komputer działał normalnie nie robiłem na nic co mogło by coś takiego spowodwać i nagle po wylaczeniu i wlaczniu przestał wyswietlac obraz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o kartę graficzną. Tak po prostu mają monitory. Sam mi nie pokazuje obrazu przy starcie ale to przez jakieś 2-3 sekundy. To jest normalne. Nie ma sie czym przejmowac. Jak juz to monitorem.Sprawdz kable tj. wymien kabel i zobacz co sie stanie. Mozesz takze sprobować podlaczyc go pod dekoder albo cos i zobacz czy przy starcie dekodera takze nie masz obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...