Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gerevald

Mikrofon i burczenie

Polecane posty

od jakiegos czasu przesladuje mi burczenie podczas nagrywania na audacity i nie wiem jak to usunac

Możesz jasno określić o co chodzi?

posiadam słuchawki z mikrofonem HS-390 od creativa

Ten headset jest niskiej jakości, więc jeśli to nie tak, że od jakiegoś czasu są większe niż wcześniej, to wina leży tylko i wyłącznie w ich jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam słuchawki z mikrofonem HS-390 od creativa i

od jakiegos czasu przesladuje mi burczenie podczas nagrywania na audacity i nie wiem jak to usunac

macie jakies porady

Najprawdopodobniej jest to wina mikrofonu raczej na pewno mikrofonu smile_prosty.gif Spróbuj jakimś dobrym odszumiaczem głosu w ostateczności nowy mikrofon.

Chcesz nagrywać?

To w takim razie ten Zalman się nie nada.

Jak chcesz nagrywać gameplaye itd. to minimum jest Behringer C-1U + statyw + pop-filter.

Od razu poleć mu coś za 400+ PLN...

Ja miałem pamiętam mikrofon od słuchawek za 50zł i wszystko było bez szumów dobrej jakości. To raczej zależy od mikrofonu w słuchawkach. Ostatnio kupiłem też mikrofon za 20zł (W którymś tam Hipermarkecie) i co się okazało? Jakość lepsza niż na moich starych Creativach.

Polecam : http://www.ceneo.pl/159165

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość lepsza niż na moich starych Creativach.

Ja się nie dziwię, bo większość produktów Creative to badziew.

A ten Logitech jest na mini-jack, czyli będzie dużo szumów (autor ma integrę).

Ja proponuję rozwiązanie, który mu starczy na długo.

Jak kupi takiego Logitecha, to za jakiś czas stwierdzi że jest dużo szumów, a dźwięk w sumie ma słabą jakość...

Na C-1U raczej tego nie stwierdzi - a potrzeby wymiany ze względu na widzów nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...