Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orzech767

Dźwięk się sam wyłącza

Polecane posty

Witam

Od czasu przeinstalowania Flash Player'a czasem wyłącza mi się dźwięk w komputerze. Jedyne co pomaga to restart komputera. Dźwięk wyłącza się na tej zasadzie, że nie słychać kompletnie nic - dźwięków systemowych, gry, muzyki, przeglądarki itp. Dzieje się to, gdy próbuję włączyć jakiś film na Youtube. Wtedy przeglądarka się zacina na jakieś 2-3 minuty, a gdy już się odetnie dźwięk zanika. Czasem film uruchomi się normalnie. Kiedyś filmy zacinały się zawsze, ale dźwięk było słychać, po prostu musiałem wywalić przeglądarkę z procesów i wszystko działało. Irytowało mnie to i postanowiłem zainstalować najnowszą wersję Flash Playera. Od tamtego czasu dzieje się właśnie to co opisałem. Starszej wersji nie da się ponownie zainstalować, bo wyskakuje okienko z napisem "Ta wersja programu jest za stara" czy coś w tym stylu. Nie wiem czy to w ogóle ma jakiś związek z Flash Playerem, bo z jednej strony dzieje się to od zainstalowania jego najnowszej wersji, ale z drugiej strony dźwięk nie wyłącza się tylko w przeglądarce, czy na Youtube, ale w całym komputerze. Dźwiękówka to integra Realteka, system to Win 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem prawdopodobnie rozwiązany. Po prostu zaktualizowałem sterowniki do karty dźwiękowej. Wcześniej tego nie zrobiłem, bo myślałem że to wina Flasha. Dziwne, że wcześniej ze sterami nie było problemu. W każdym bądź razie temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...