Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suwak0

Wada produktu? Problem z myszą

Polecane posty

Witam, mam myszke m8000x i nieustanny problem że się mysz gubi na podkładce, przeczytalem jej recenzje i tam pisze o tym samym, ze mysz nie jest precyzyjna czasami i potrafi sie doszczetnie zagubic czasami - jak u mnie, ale tylko w jednej tak było. Wymieniałem ją na gwarancji około 4 razy pod tym właśnie pretekstem ze sie gubi - dalej to samo. Niewiem co mam robić, czy to może być wada produktu?

Mam podkładkę chropowatą i planuje wymienić na goliathus control - może pomóc, czy raczej znikome szanse?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczenie podkładki nie wchodzi w grę raczej. Podkładka to Podkładka Revoltec (RE052) GAMEPAD PRECISION ADVANCED. A i co dziwne ślizgacze na tej podkładce zwalniały, to potraktowałem niedawno pół podkładki śliskim płynem do czegoś tam i już jest w miarę ok ale nie zmieniło to zachowania sensora, czyli działa działa ok i nagle jak mam wykonać serię precyzyjnych ruchów ( w sumie to pewnie też bez tego ale mniej widoczne tj.) - to gubi się.

A tak poza to wyczytałem w opiniach dwóch jak narazie posiadaczy tej myszy, że na control goliathusie im się gubi, może jakaś inna podkładka ? (dla Hight sens)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pod ręką sprężone powietrze?

Jeśli tak to podmuchaj w oczko(jak użyjesz do tego własnych ust to ślina może nawet pogorszyć sprawę).

Jeśli chodzi o nową podkładkę to sprawdź Steelseries QCK, wiem że na tej podkładce powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...