Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sc4tm4N

1 GB/s

Polecane posty

W Wrocławiu firma Moico oferuje synchroniczne łącze 1GB/s za jedyne 155 zł. Niestety jest ono dostepne na zaledwie paru ulicach. Lecz nie w tym tkwi problem. Jestem z Warszawy i kończy mi się bardzo niekorzystna umowa w Telekomunikacja Polskiej - Neostradzie (teraz pod banderą Orange). Chciałbym mieć naprawdę dużą prędkość łącza (np. 1GB/s jest idealny) co umożliwiłoby mi seedowanie plików, livestream w najwyższej jakości i gre bez zbytnich laggów, nawet w trakcie wszystkich czynności razem. Rozglądałem się w Warszawie za jakimiś ofertami pokroju Moico, lecz nic nie znalazłem. Zadzwoniłem nawet do siedziby Moico z zapytaniem czy nie mają jakiejś zaprzyjaźnionej firmy w Warszawie lecz znegowali. Słyszałem że można podłaczyć ową prędkość prywatnie lecz koszt wynosi ok. 1-2 tyś złoty a abonament miesieczny ok. 700 zł.

Najwyższa prędkość od publicznego dostawcy to 150mb/s od UPC i 10 w uploadzie, ale słyszałem że często zrywa połączenie.

Stąd moje pytanie; znacie może jakieś bardziej korzystne oferty i czy taka możliwość w ogóle istnieje? Jeśli nie to może wiecie czy któraś z firm planuje wydanie na świat takiej oferty.

I pytanie numer 2. Czy ktoś może korzysta z oferty Moico i mógłby użyczyć nam wynik speedtesta ;>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...