Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basic

Rozwiązany: Radeon HD6770M Problem z aktualizacją i instalacją sterowników

Polecane posty

Witam wszystkich. Zwracam się do was z problemem, dość poważnym. Tak mi się zdaje. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem laptopa HP pavilion dv7 6140ew, a od wczoraj gry Borderlands 2. Problem zauważyłem w grze, mianowicie strasznie ale to strasznie się tnie. Sprawdzam sterowniki i co widzę ? 2010 rok. Ściągam amd'ową szukajkę sterowników. Nie działa ( nie widzi ze mam kartę graficzną AMD ). Zaciskam zęby szukam gdzie indziej. Mam sterowniki 2012 rok cudnie. Instaluje > BSOD (God why... Pls tell me) Usuwam sterowniki w trybie awaryjnym, szukam innych mam kolejne z 2012 roku instaluje. Uff nie ma bsod wchodzę w opcje karty graficznej sterowniki z 2011 roku (ocb ?! oO). Po krótce . Problem mój polega na tym że nie moge zainstalować sterowników z 2012 roku. "Sprawdzacz sterowników" ze strony amd nie widzi mojej karty, a wszystkie jak dotąd sterowniki okazywały się starociami sprzed grudnia 2011 roku. Nie wiem co z tym fantem zrobić albo mam bsod, albo sterowniki nie instalują się do końca. Jak jednak się zainstalują to okazuje się ze są stare. Nie wiem już w co włożyć ręce. Pomocy.

Mój komputer :

Procesor : Intel Core i7-2630QM

Karta graficzna AMD Radeon HD 6770M

8GB Ramu

W biosie przełączanie grafiki ustawione mam na fixed czyli prawym na pulpit i sam decyduje której karty aktualnie chcę używać.

Jeszcze raz proszę o pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...