Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymon

Netia czy TP? ktory lepszy itd..

Polecane posty

Witam

Mam taki problem iz, chcialem jakis czas temu zalozyc internet od TP (2007-2008 rok) i bylo okej przyjechali zakladali linie telefoniczna wykopali itd,ale moja mama jednak sie rozmyslila i nie podpisala umowy,i zakopali dziury i pojechali,ale jednak po jakims czasie moja mama nabrala do glowy i spowrotem chciala miec internet,ale jak pojechalismy z tata do salonu TP mielismy umowe juz podpisywac i zeby znowu zaczeli linie robic,ale sie okazało ze juz sie nie da,minol moze miesiac moze dwa i juz powiedzieli ze lini sie nie da zrobic, o co chodzi? Cos jest nie tak ?i moje pytanie to jest wlasnie zwiazane z tym,mialem od tego czasu internet radiowy,ale wiecie jak to jest z radiowka, nic nie idzei lagi jak nuj itp.I za nie długo konczy mi sie umowa z tą własnie radiówka, i chcialem sie spytać czy nie dalo by się tego internetu TP badz Netii zalozyc u mnie znowu? i czy Netia ma wlasna linie zeby nie byc w TP, bo wiecie w neti wezme pakiet za 130zl net+tv+ tellefon :0 a w TP za telefon i neta zaplace 100zł :)

Więc chcialem spytac czy sie da ta linie zrobic i czy mozna odrazu netie bo slyszalem ze Tp ma tylko linie :)

z Góry Dziękuje i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...