Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekpk19

Firefox i Chrome- problemy. nie włączają się, wolno chodzą...

Polecane posty

Kilka miesięcy temu padł mi Firefox i zainstalowałem Chrome. Dziś padł Chrome. Usunąłem i zainstalowałem jeszcze raz. Odpalił raz i znowu padł. Usunąłem, zainstalowałem Firefoxa- to samo.

Teraz mam i Chroma i Firefoxa. I mam problem z odpaleniem- trzeba klikać po kilka(naście) razy, żeby się uruchomiły. Firefox niby działa, a Chrome potrafi się zamulić i długo wczytuje strony.

Chrome padł dziś- do wieczora wszystko chodziło normalnie. Wyłączyłem go, odpaliłem grę, wyłączam ją, chcę wejść na neta- zaczęła się ta zabawa.

Co jest tego przyczyną? Nie chcę nie mieć dostępu do neta, bo w każdej chwili może mi on być pilnie potrzebny. System był instalowany w grudniu, codziennie go czyszczę CCleanerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może wirusa albo przepełnionego dysku? Spróbuj zainstalować przeglądarkę Operę albo Safari. Nigdy nie miałąm podobnego problemu. Jeśli inne przeglądarki nie pomogą to nie wiem >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyczyść Ccleanerem (skoro już go masz) wszystkie dane Firefoxa i Chrome'a (np. cookies, historia przeglądania itp) i przeskanuj rejestr w poszukiwaniu błedów parę razy (za każdym razem usuwaj błędy, aż w ogóle nie będą się wyświetlać - możesz tworzyć kopię zapasową rejestru, a możesz nie - Twój wybór, mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby CCleaner uwalił rejestr... ale parę innych programików tego typu już mi to robiło).

2. Sprawdź, czy nie przepełnia Ci się pamięć RAM (wchodzisz do Menedżera zadań, a tam patrzysz ile procent podczas otwierania przeglądarki jest zapełnionych (np. "Pamięć fizyczna: 65%").

3. Przeskanuj programem Comodo Cleaning Essentials, czy nie ma żadnych wirusów, jak są, to wywal je z komputera (Pełne Skanowanie wybierz).

4. Jak to nic nie da, to spróbuj Dr.Web Cure IT, bo wątpię, żeby jeśli poprzednie kroki nic nie dadzą, nie było żadnych wirusów.

Powyższych skanerów nie trzeba instalować (mowa o CCE i Dr.Web Cure IT).

Swoją drogą, ile masz rozszerzeń zainstalowanych?

Bo najprawdopodobniej, to one (albo gigantyczna ilość historii, ciasteczek itp.) są problemem.

@inoli

To nie jest rozwiązanie problemu, bo wszystko wskazuje na to, że powrócił by on po jakimś czasie na innych przeglądarkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...