Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krieger616

Z Windows XP na Winows7?

Polecane posty

Witam Forumowicze!

Otóż mam do was duże pytanie,ponieważ chciałbym zmienić system operacyjny xp na w7,ze względu że coraz więcej gier nie wychodzi już na xp np.nfs the run,battlefield3 czy te gry odpaliły by mi?

Na xp śmigają takie gry jak:COD MW3,Dead Island,Alan Wake,Syndicate itp...

Oto moje parametry kompa:

Procesor Amd Athlon 64 X2 4200+ S939,Karta Graficzna ATI Radeon HD4730 512MB,Pamięc Ram 3GB DDR1(wkrótce dodam jeszcze 1gb),Zasilacz 350W(wymienie wkrótce na 500w),System Windows XP Professional,Telewizor Samsung 40 Cali,Płyta Główna GA-K8N51GMF-9-RH. (Coś zapomniałem to piszcieok.gif ).

I chce wiedzieć czy te parametry wystarczą na poziomie w7 wiem że komp będzie więcej brał pamięci ale jak wy mi doradzicie i sugerujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli śmiało moge przechodzić na windows 7,poczekam jeszcze na więcej odpwiedzi od forumowiczów dzięki

a czy battlefield 3 albo nfs the run weszły by?

chociaż na średnie ustawienia bo wiecie ten silnik frostbie 2.0 wymaga direct 10 a moja karta graficzna Ati Radeon 4730HD spełnia?

Jeśli tak to automatycznie pobiera bilioteke wersji 10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie najsłabszym elementem konfiguracji jest karta graficzna, na wydajność której wybór systemu nie ma wpływu.

Dlatego jeśli się zastanawiasz nad przesiadką dla samego systemu to możesz śmiało to zrobić, natomiast z BF3 twój komputer może mieć już problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra daruje tego se battlefielda3 i tak nie lubie tej serii ale warto było by zagrać,cóż kocham tylko jedną gre COD MW3!

a nfs the run,ma troche mniejsze parametry?

podajcie jeszcze gry które mi wejdą na winows7 bo tylko zmieniam ze względu na gry ponieważ na xp powoli już nie obsługuje gier nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wkładam płyte do napędu z program instalacyjny winows 7 wyskakuje błąd zdjęcie poniżej

windows 7 został spopiowany na płyte 4.7gb mój szwagier ją wypalił i chyba z bootował jakoś tak ale chyba to nie ta wersja,jak wyskakuje błąd?

Chce spróbować te 2 systemy na jednym kompie,partyzacje mam bo jest podzielony dysk c jest na xp,dysk d jest wolny moge tam go zainstalować tylko jak?,i dysk e archiwum reszta moich plików, to chyba jest ta partycja dysku?(zdjęcie poniżej)

Jak to zrobić?

Czy jest to wina systemu?

Pomóżcie forumowiczeok.gif .

Jeżeli nie da rady dzięki za wszystkoheej.gif .

post-616436-0-34915300-1345104529_thumb.

post-616436-0-34898000-1345104968_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORYGINALNA Kopia zapasowa? Jeżeli tak to masz szczęście.

A jak wgrywasz Windowsa to płytka musi bootować.

Musisz to zrobić przed startem systemu. Na pierwszym ekranie naciskasz F12 i pojawia ci się taka lista, wybierasz CD ROM i potem pisze: Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku. Naciskasz byle co, a potem instalator prowadzi cię jak mama za rączkę.

Pamiętaj! Jeżeli ten windows NIE JEST ORYGINALNY to nikt ci nie jest w stanie pomóc, przeczytaj regulamin to będziesz wiedział o czym mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was sorry że długo nie odpowiadałem bo nie miałem neta a więc pisze mam teraz inny problem z kompem gdyż wkładam płyte tą z w7 zapalam bios f12 wybieram cdrom i ładuje płytke w7 potem startuje windows ładuje biały pasek i czarny ekran i o co kaman? Czekałem godzine i nic cały czas ten czarny ekran kombinowałem 1 dzien i nic,jakie macie sugestie ja podejrzewam że trzeba zaktualizowac biosa,albo zrypany napęd że nie kręci i może temu ten czarny ekran nie mam pojęcia?Po niedzieli dam wam fotki ponieważ pisze z telefonu,więc na razie tak napisałem dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...