Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GalaxyDog

Czarne pasy podczas grania

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów! Mam problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze LG W2246.

Kilka dni temu kupiłem nowy komputer. Dokupiłem do niego ten monitor. Miałem problem już na początku, gdyż bez przejściówki na DVI monitor nic nie wyświetlał (cały czas był w stanie czuwania). Przejściówka z D-Sub na DVI załatwiła sprawę. Ale po instalacji kilku gier zauważyłem czarne pasy skaczące po ekranie. Nie są one bardzo widoczne, ale niestety czasami przeszkadzają. Ponadto, nie występują one w każdej grze. Pojawiają się one w : Wiedźminie 2, GTA IV i Minecrafcie, ale nie występują w Left 4 Dead, czy Team Fortress 2. Pojawiają się tylko na ciemnym tle. Gdy np. w Wiedźminie patrzę w słoneczne niebo pasów praktycznie nie widać. Ale gdy tylko zjadę kamerą trochę w dół od razu się pojawiają. V-Sync włączony we wszystkich grach które to umożliwiają. Dodatkowo pisząc ten temat, zauważyłem w tle (strona ma dość mroczną kolorystykę) "efekt ziarna" i pionowe paski które widać tylko wtedy, gdy patrzy się na ekran z bardzo bliska, więc uznaję, że to normalne. Wszystkie kable są podociskane i podokręcane.

Sterowniki karty graficznej i monitora - zaktualizowane. Zdjęcia nie zrobię, gdyż aparat nie wychwytuje tych pasów. Co mogę zrobić, aby zlikwidować te pasy? Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel Quad Core i7-2700k 4 x 3,5GHz 8MB cache

Pamięć: RAM DDR3 8GB 1600MHz (dual channel)

Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 670 2048MB DDR5

Zasilacz: Thermaltake 630W 80plus

Płyta główna: ASUS P8H77-V LE

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...