Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Apacer

Oscar X7 Editor od myszki X748 Extra Fire (3200 dpi)

Polecane posty

Witam,

od długiego czasu mam już tą myszkę, jednak w trakcie przeprowadzki zapodziała się płytka z edytorem do niej. Na stronie producenta niestety nie ma do tego modelu, ponieważ został on zastąpiony przez inny X748 K, który ma już 3600 dpi(a pomoc techniczna nie raczyła mi nawet odpowiedzieć na zadane w związku z tym pytanie). I tutaj moja prośba: czy ktoś posiadający tę myszkę mógłby mi wrzucić to oprogramowanie na jakiś host?

Z góry dzięki.

Tak ona wygląda jakby ktoś nie wiedział :D

2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, przeciez napisalem, ze mam 3200 a nie 3600... z resztą nie znam sie na myszkach, wiem, ze jak mialem oryginalne oprogramowanie to max dalo sie ustawic 3200 co tez mam zrobione na kolorze czerwonym(moge dac skana instrukcji), a teraz chcialbym sobie dezaktywowac wsyzstkie tryby oprocz 800 oraz 1800 bo jak gram w WoT i celuję na duży dystans to z 1800 jest po prostu za czuła a z 800 na jezdzenie i walke bezposrednia jest za malo czula...

btw. czy ty mógłbyś mi dać to programowanie? widzę, że masz tą co ja "Mysz: A4tech X748 (Avago 3080 3200 DPI)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny problem -.-

http://img651.images...der20120818.png

znalazłem takie coś http://support.embar...m/article/37108 , ale im więcej czytałem to się dowiedziałem, że ten błąd ma oddzielna solucję na każdy program, tak więc czy wie ktoś jak to naprawić?

może jakiś program do naprawy rejestru? ccleaner nie pomaga sad_prosty.gif

nie pozabijajcie się proszę z chęci pomocy smile_prosty.gif

EDIT:

tak się składa, że mam dostęp o komputera również z win 7, ale 32 bit i.... okazało się, że działa

czyli ten błąd jest spowodowany niezgodnością z x64? czy da się go jakoś naprawić? może jest jakaś funkcja, która pozwoli mi uruchomić w trybie zgodności z x86?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...