Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AvroPatryk

Słuchawki

Polecane posty

Mam pytanie, ostatnimi czasy nosiłem swoje słuchawki Fatality hs-800 poza domem gdyż zepsuły mi się słuchawki które miałem do telefonu. Przez nieuwagę wychodząc ze szkoły zachaczyłem kablem o klamkę przez co szarpnąłem ostro kablem. Z zewnątrz nie widać żadnych uszkodzeń ale niestety nie działają. I tu nasuwa się moje pytanie - czy warto(przy cenie tych 100 zł) i gdzie mógłbym oddać je do naprawy? Niestety gwarancja już się skończła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum MP3store masz temat (bodajże w dziale DIY), którzy forumowicze się tym zajmują. Ew. możesz samemu spróbować, bo wymiana podobno jest prosta, a nowa wtyczka to koszt paru zł. Ktoś na forum też to zrobił, ale nie pamiętam kto.

Inna sprawa, że same słuchawki nie są zbyt dobre raczej i bym kupił inne, ale mimo wszystko bym próbował naprawić. Jak się zepsują to nie szkoda, a jak nauczysz się dolutowywać jacka, to może się przydać... ;)

Tyle, że nie wiem, jaki kabel i wtyki te słuchawki mają (dwa jacki - słuchawki/mikrofon?) i po prostu gdzie się zepsuło - może wymiana nic nie da? W każdym razie jak już mówiłem, same części to groszowe sprawy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...