Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniek007

Datura

Polecane posty

Hm, po prostu napiszcie, co sądzicie o tej niewątpliwie ciekawej grze polskiego studia Plastic tworzonej na zamówienie SONY. Polega ona na... no właśnie, na czym? Ano na "poznawaniu" lasu i historii bohatera. Tutaj wypiszcie smaczki, ciekawostki i emocje, jakie przeżyliście podczas gry w Daturę. Ja np. zauważyłem, że na tych "schodach" krótko przed końcem bohater po upadku z nich trzyma owoc Datury .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem zwiastun to dostałem dreszczy. Naprawdę wierzę, że ten projekt może się udać i cieszy mnie co raz to większe zainteresowanie takimi nietypowymi grami jak nasza Datura czy The Path, Limbo. Życzę naszym wielkiego sukcesu, a sam wkrótce się przekonam na własnej skórze jak się w gra to grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy mi się wydaje czy ostatnimi czasy Sony ma jakoś większą chęć na wydawanie eksperymentalnych projektów? :D Wcześniej było Journey jakie zebrało chyba całkiem niezłe noty a teraz coś podobnego tworzy nasze rodzime studio. Może okazji nie będę miał zagrać, ale miło, że jednak branża daje szansę na pewien powiew świeżości... szkoda tylko, że to exclusive na PS3 ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...