Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patogenion

Szumy przy odłączonym mikrofonie

Polecane posty

Mam dosyć nietypowy problem. Mikrofon mi sporo szumi, zawsze myślałem, że to jego wina, jednak dzisiaj przez przypadek odłączyłem go z gniazda i nagrywałem. Jakie było zdziwienie, gdy mój głos się nie nagrał (logiczne) ale szumy były takie jak zawsze! Wydedukowałem, że to nie mikrofon jest źródłem szumów, lecz właśnie co? Mam zintegrowaną kartę dźwiękową. Płyta główna to AsRock P67 Pro3.

Proszę o szybką pomoc i radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za wysoki boost mikrofonu w ustawieniach oraz 2 możliwość to zbyt wysoki poziom nagrywania mikrofonu jedna i druga jest poprawna, jaki masz system..?

P.S: Jeżeli to Vista to masz w prawym dolnym rogu jak w każdym Windowsie głośniczek, prawym i powinieneś mieć właściwości/ustawienia audio what ever, poszukaj od dźwięku. Jeżeli nie masz tego to do panelu sterowania do dźwięku/mikro (itd.) i poszperaj, możliwe iż znajdziesz coś takiego jak głośność nagrywania i boost, czyli 10,20,30+db coś takiego, to powoduje twój szum, znajdź to i zmniejsz do 0, szumy znikną. Bądź co bądź, przede wszystkim podaj system, bądź jeżeli dasz radę postaraj się to zrobić, a jeżeli nadal nie będziesz mógł znaleźć, podaj system i krok po kroku ci opiszę co robić, miałem problemy często z tym ;)

Jednak nie zabieraj się do tego samemu nie czując się na siłach bo możesz naprawdę zdrowo namieszać sobie, napisz jaki system, pomyślimy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...