Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xoltro

Pad od PS3 do PC

Polecane posty

Wszystko cisne pi razy drzw iz tej instrukcji http://www.motioninjoy.com/help/sixa...ock-3-connecti...

Oczywiście najpierw ściągnąłem jakies driversy w stylu libusb win32 etc., gdzie to nie jest programik no ale na tym nie poszło, więc porzuciłem pierwszą solucję i znalazłem solucje z tym motioninjoyem. Oczywiście najpierw wszystko pomyliłem na włączonym padzie nie znalazło, potem zresetowałem pc itd. w końcu dorwałem tą solucje z linka, zresetowałem PC, wcisnąłem F8 wybrałem tą opcje, uruchomiłem motionjoya jako administrator, usb miałem wpięte, odłączyłem od kontrolera kabelek, zaznaczyłem playstation3 w opcjach, wpiąłem kabelek i.... NIC, opcja przeskakuje od razu na playstation 1 nie wiem z jakiej parady, kontrolera i tak nie znajduje. Windows go znalazł jest w device managerze "Kontroler gier zgodny z HID", jak jest ta kalibracja i wciskam cokolwiek to nic się nie dzieje.

Do tego jak podłączam pada pod usb to sie świeciprzez chwile 1234 a potem gasnie i nic się nie dzieje, jak wciskam PS home buttona to nic się nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...