Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzuSzu19

Rozwiązany: Mass effect - major Kyle.

Polecane posty

No więc tak. Udaje mi się dostać do środka kompleksu biotyków (z misją przemówienia do rozsądku ich przywódcy, majorowi Kyle'owi). Wybierając drogę idealisty otrzymuję informację że major Kyle czeka na mnie na końcu budynku, tam ma się ze mną spotkać. Biegałem z 15 minut po całej budowli, jednak nigdzie go nie spotkałem. Szwędają się tam tylko Ci kultyści. Wczytałem grę, zaatakowałem kompleks, i tam gdzie miał na mnie czekac major, udało mi się otworzyć jakiś bunkier. Ani majora Kyle'a, ani bunkra nie odnalazłem. Podsumowując - niezależnie od wybranej drogi, majora Kyle nie ma w środku, lub ja jestem zbyt ślepy by go zauważyć. Ktoś miał podobny problem? I jest jakakolwiek możliwość znalezienia tego człowieka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że miałam tak samo. Powiedzieli mi, że major na mnie czeka, to wlazłam do budynku gdzie mi to powiedzieli, biegam, biegam i biegam a tam tylko ci kultyści. W końcu znowu wyszłam na zewnątrz i się okazało że trzeba było iść do drugiego, tego takiego jakby owalnego. Jeśteś pewny że tam wchodziłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...