Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kingon

Intro

Polecane posty

Jeżeli chcesz zrobić naprawdę dobre intro to masz 2 wybory: płatny Adobe After Effects, albo darmowy Blender. Oba programy wymagają dosyć dużego treningu i wielu godzin pracy, ale dla ich efektów warto. W internecie jest pełno tutoriali do obu programów, ale przyda się znajomość języka angielskiego. Polecam stronę blendercookie.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborów jest oczywiście znacznie więcej, ale realnie warto wybierać z tych, które są popularne i mają odpowiednie wsparcie. Warto zabrać się za tego typu programy nawet na początku, choćby po to, żeby zrozumieć jak coś powstaje, niekoniecznie trzeba zrobić coś konkretnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zrobić naprawdę dobre intro to masz 2 wybory: płatny Adobe After Effects, albo darmowy Blender.

Swietny przyklad: to jak wybor miedzy musztarda a keczupem - bez sensu bo kazde to w sumie co innego.

Co do After Effects - polecam (chyba najbardziej znana strona) www.videocopilot.net, sekcja "basic training" ma wszystko - od podstaw czyli co do czego, az do robienia prostego intro.

Co do Blendera - nie wiem robilem w nim krotko i przesiadlem sie na co innego, ale najczesciej grafike taka renderuje sie w pojedynczych obrazach a nie w jednym .avi, wiec i tak bedziesz potrzebowal dodatkowego softu zeby to skleic (chociaz to mozna zrobic darmowym vdubem). Bo moze mnie cos ominelo ost ale o ile pamietam Blender to nie kombajn klasy After Effect w ktorym mozna dodac efekty, podbawic sie dźwiekiem itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem tego. Wrzucasz zwykle .avi (max 720p) i ustawiasz kodek na "x264 loseless" - potrafi troche wazyc ale i tak z ~6gb robisz 600mb.

zrobilem dekodujac wlasnie x4p, szybko i łatwo. Nie wiem jak sie bedzie sprawdzac przy duzych plikach. Mozna tez uzywac easy h264 - ale u mnie cos nie chce on kopac.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy czy ktoś wie gdzie te podania o prośbę o to bym mógł nagrywać bo wrzuciłem filmik z bad company 2 i mi wyskoczyło że naruszono prawa autorskie i jeżeli usunę to nie będzie żadnych konsekwencji a ja nie chce mieć kłopotów i usunąłem.

Chciałbym mieć kontakt z bf bc2 i mw3. Proszę o szybką odpowiedz:D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear MultiKingon,

Your video "Battlefield: Bad Company 2 multiplayer pl u MultiKingona #1", may have content that is owned or licensed by UEFA. As a result, the video has been blocked on YouTube.

This claim is penalizing your account status. Visit your Copyright Notices page for more details on the policy applied to your video.

Sincerely,

- The YouTube Team

Sam to wykrył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...