Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aldagor

Połamane słuchawki, co z nimi zrobić?

Polecane posty

Witam

Jako że wcześniej już miałem nieprzyjemne doświadczenia z połamanymi słuchawkami, kilka miesięcy temu postanowiłem kupić coś "niezniszczalnego". Poszukałem trochę no i znalazłem Roccat Kave 5.1 (tu jeszcze macie na Ceneo). Wyglądały one na dość solidne więc nie martwiłem się o ich połamanie. No i stało się! Dzisiaj siadając przed komputerem, biorę słuchawki do rąk, zakładam na głowę i nagle trach. Po prostu przy rozginaniu pałąka do założenia słuchawek coś pękło. Wygląda to mniej więcej tak:

066644.jpg

Czerwoną kreską zaznaczyłem linię pęknięcia. Jest to dość dziwne miejsce, nie wiem jakim cudem mogło to się stać. Zaznaczony fragment odgina się od reszty i prawy nausznik (na obrazku zaznaczyłem lewy, takie niedopatrzenie) nie trzyma się sztywno tylko tak "lata". Przez to słuchawki po prostu wiszą na głowie zamiast do niej przylegać, jest to baaardzo niewygodne.

Może miał ktoś podobny problem? Pytam, ponieważ nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem klejem i taśmą izolacyjną ale oczywiście nic to nie dało. Zastanawiałem się, czy może przyjmą to na gwarancję? Albo po odesłani i małej dopłacie wymienią odpowiednie części? Albo czy można to zanieść do jakiegoś pobliskiego serwisu, czy miejsca w którym naprawia się podobne rzeczy, żeby coś z tym zrobili?

Poradźcie mi coś proszę : )

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już uszkodzenie mechaniczne, dlatego gwarancja tego nie obejmie na 99%.

Klejenie nic nie da. Ponieważ przy zakładaniu materiał się napręża bardzo... wątpię aby był tak solidny klej aby wytrzymał.

Czy w serwisie to zrobią ? W to wątpię ale nie wypowiem się. Chyba części zamiennych albo oryginalnych nie dokupisz do słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze :/ Miałem nadzieję że coś się da z tym zrobić, bo nie uśmiecha mi się kupowanie nowych słuchawek... Tym bardziej, że jeszcze nie zarabiam sam na siebie :P No cóż, zapytam może w jakimś serwisie, chociaż nie wydaje mi się żeby zrobili z tym coś bez części zamiennych.

Ehh nie po to wydaję 300 zł na wytrzymałe słuchawki, żeby po 3 miesiącach się popsuły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...