Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredos2001

Karta Asus Xonar DG- problem

Polecane posty

Dopiero dziś zauważyłem że rear right głośnik mi nie gra. ( prawy tylny głośnik )

Po zmianie sterowników na nowsze nadal to samo.

Gdy identyfikuje w programie i także z nagraniem 5.1. Źródło prawego tylnego głośnika.... jest przekazywane na lewy tylny.

Czyli klikam na prawy tylny, a odsłuch mam na lewych w postaci "rear right" ,,, czy to można wytłumaczyć czy to jest uszkodzenie mechaniczne. Czego się teraz obawiam.

P.s. Głośniki sprawdzane na telefonie ( tylna para, oraz całość na integrze ). Tam wszystko jest normalnie.

Edit; Jak odłącze subwoofer i głośnik centralny od karty to reszta gra już normalnie. o0 Proszę o pilną odpowiedź.

Edit2: Teraz wszystko wpiąłem od nowa, pewną ręką ;) to dźwięk z tyłu się mixuje na dwa kanały... czyli identyfikacja lewego tylnego, na prawym i lewym tylnym na raz i to samo z identyfikacją prawego :laugh: Opadam z sił xD

Edit3: Teraz wszystko gra ... omg. Samo z siebie, kanały się już teraz z tyłu po 1 min od ostatniego sprawdzenia nie miksują.

Dobra ;D zamykamy. Dziwna sprawa szczególnie od editu 2 do editu 3. Ale uznajmy to za cud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...