Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jareckiiiii

Problem z xfire

Polecane posty

witam wszystkich :) ostatni czasy mam problem z programem xfire, mianowicie kiedy gram w jakąś grę xfire mnie rozłącza i tak się dzieje prawie co 3 minuty.. tak samo jest czasami z zalogowaniem, po prostu mnie rozłącza i nie chce zalogowac ;/ robiłem już reinstal, wyłączałem router na 10min i nadal jest to samo, tak jakby siec była obciążona podczas uruchamiania xfire a przecież jest okej bo po stronkach internetowych moge spokojnie chodzic i je przełączac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz takie krótkie przerwy w połączeniu internetowym? Nie odczujesz tego przy przeglądaniu stron internetowych, bo tutaj dane nie są przesyłane cały czas. Ja też tak czasem mam, internetu nie ma przez jakieś 2 sekundy, po tym xfire często się rozłącza. Z tym, że takie przerwy zdarzają mi się bardzo rzadko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje z nimi porozmawiac ale naprawde czasami zastanawiam sie kto tam wg pracuje w aster.. jak próbowałem załatwic z siecią wifi to co chwile mnie przełączali między siebie az sie smiałem z tego bo 2 razy do tego samego goscia. to jest załozne.. zobacze co z tym jest, napisalem juz do nich o to i zobaczymy co napiszą, wiec czekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nikt mi nie kradnie łącza ponieważ kiedy chce sie zalogowac na tą siec co mam na kompie (przez laptop) to musze wpisywać hasło czyli to oznacza ze mam hasło nałożone na siec

najlepsze jest to ze nawet jak nikt nie kozysta o tej godzinie to mi tak sie dzieje.. xfire pada co chwile.. moge to jakos przekierowac zeby tk\ak sie nie dzialo czy cos bo nic nie wiem w tych tematach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...