Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ponet

Problem z mikrofonem

Polecane posty

Witajcie, kupiłem laptopa MSI GT 683. Podłączam do niego słuchawki z mikrofonem. Żaden wypas, jakieś tam tracera z MM. Problem w tym, że... gdy podłączam tak, jak należy, jak zarówno obrazek nad portem, jak i program pre-instalowany w systemie wskazują, do różowego portu. To mikrofon nie działa. Mimo, ze pare dni wcześniej działał. (naprawdę nie mam pojęcia co się stało...) a kiedy podłączę do innego portu, 3-ciego, to działa, tylko, ze trochę niewyraźniej.

Czy może wie ktoś o co tu chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyklaruje: Mam 4 sloty. Pierwszy - zielony, jest na słuchawki. Drugi - różowy jest na mikrofon, (gdy tutaj podłączam nic się nie dzieje). Trzeci - niebieski, nie mam pojęcia do czego jest. Oraz Czwarty - fioletowy, również nie mam pojęcia do czego jest.

Tym niemniej, gdy podłączam do różowego, nic się nie dzieie, gdy do niebieskiego, działa, tylko, nie tak jak powinien, niewyraźnie mnie słychać.

PS. Zasugerowano uszkodzenie slotu. Hm, czy gdyby był uszkodzony, to czy system wykrywałby wtedy mikrofon? Chyba raczej nie? A system obecnie wykrywa mikrofon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dodam, (może będzie to dla kogoś obeznanego w temacie jakaś wskazówka...), gdy odpalam Ventrilo (gram w WoW'a), otrzymuje taki komunikat, (zanim problem nie wystąpił, tego komunikatu nie było)

Failed to open input device. Another program might have it open already. rc = -1

Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kompa o którym nie masz zielonego pojęcia...? Spoko....Pozostałe wejścia sa jakbyś miał zestaw 5.1, słuchawki bądź głosniki... :P. Mam identycznego laptopa i tez miałem z tym problem. Rozwiazaniem okazalo sie to, ze w skypie przelaczalo mi po prostu na inne wejscie jako mikrofon...Wystarczylo w opcjach zaznaczyć odpowiednią opcje lol. Plus jesli nie chodzi o skypa to sprawdz opcje mikrofonu w panelu sterowania,bo bardzo mozliwe, ze tam sie przestawilo. Wszystko idzie obczaic w opcjach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...