Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Battman

Duże problemy systemowo-internetowe - Win 7

Polecane posty

Od dłuższego czasu mam problem z systemem. Konkretniej: długo uruchamiająca się przeglądarka Chrome (strona startowa wczytuje się długo, sama aplikacja uruchamia się od razu, ale mieli ją - tj. Google - ładnych parę sekund) - reinstalacja, ccleaner, skan Avastem + Malvarebytes anti malware nic nie pomogly (0 wykrytego syfu nawet przy pełnym skanowaniu). Na innym komputerze w tej sieci internet chodzi OK (czasem na wszystkich kompach w sieci też przymuli, ale nie za często).

Raz zauważyłem, że nie ruszając nic przy komputerze otworzylo się menu Start, za ułamek sekundy zamknęło się. Ogólnie (bardzo rzadko) internet potrafi przymulić, strony dłużej się wczytywać, choć jak wspomniałem - sporadycznie. Na AQQ bardzo rzadko, ale jednak mam komunikat "multilogowanie...".

Aha i zauważyłem jeszcze, że czasem przerywa mi połączenie internetowe (PC podłączony przewodowo do routera NETGEAR), a tak jak na screenie niżej zaznacozne, pojawia się "sieć niezidentyfikowana" i brak połączenia z internetem. Zazwyczaj pomaga wyłączenie i włączenie karty sieciowej z poziomo systemu, ale czasem trzeba zrestartować kompa i router, żeby net działał.

CdHyr.png

Internet od tepsy (:/) 6 Mbps

Windows 7 HP

4GB RAM

Phenom II X4 955

Z aplikacji mam tylko Office 2010, GIMP, Ashampoo Burning Studio 2010, Adobe Reader, 7 Zip, CCleaner, Samsung Kies, sterowniki, Logitech SetPoint, kodeki, Steam, AQQ.

Włączone aktualizacje Windowsa, Avast Free, zapora systemowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...