Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachim208

Problem z Asusem P8P67 le + gtx 260

Polecane posty

Nie dawno przyszedł do mnie gtx 260, po gwarancyjnej wymianie biosu. Wcześniej karta nie mogła załadować biosu, a teraz już co prawda nie ma z tym problemów. Pojawił się z kolei inny: karta czasami potrafi zaciąć cały komputer, sama się resetuje, ponadto w grze Battlefield BC2 co jakiś czas pojawia się czarny ekran, wraz z ruchem kursora (postaci), ta "czerń" migocze i/lub całkiem znika. Co dziwniejsze, hud widać, jaką mam w danym momencie broń itp. Pare razy zdarzyło mi się, że karta wgl. nie była zdolna do użytku, każda uruchomiona gra lagowała, zacinała się, wywalała do Wina, dopiero po paru restartach zaczęła działać. Jak myślicie, czy może to być problem niekompatybilności płyty z gpu? Jeśli wiecie co to może być, proszę napiszcie, wpakowałem nie małe pieniądze w ten zestaw, nie chcę, by teraz tak działał.

Platforma:

i5 2500k

Asus P8P67 le rev 3

Be Quiet Straigh 600w

Kingston 8 GB DDR3 1600

Smasung 500gb sata

DirectX 10

Battlefield z najnowszymi patchami, pozostałe gry też. Najnowsze stery do gtx'a oraz płyty.

PS. Na starej karcie tj. HD 3600 takie problemy nie występowały, praktycznie żadne nie występowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...