Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davidiusz

Problem z firefoxem i przypisanymi przyciskami

Polecane posty

No więc, jak mozna się domyslic po tytule, używam Firefoxa. Gram również dużo, przez co uzywam Teamspeaka. Na niektórych serwerach potrzebny jest push-to-talk, i tu własnie wchodzi problem - do PTT uzywam kciukowych przciskow myszy, co jak mam włączoną przeglądarke powoduje nie małe kłopoty gdyż przyciski przy kciuku na mojej myszce odpowiadają "następnej" i "poprzedniej" stronie.

Przez pewien czas uzywałem przypisania nie yżywanych klawiszy do przyciskow myszy ale doszedłem do wniosku że jest to nie praktyczne.

Więc teraz pytanie - jak zrobić, żeby frefox przestał reagować na kliknięcie "kciukowych" i srodkowego przycisku myszy? (srodkowy też, ponieważ jest liczony jako trzeci przycisk myszy, a kciukowe jako czwarty i piąty, a w niektorych grach, np. League of Legends odmawia przypisania przycików po czwartym, z tąd musiałem przypisać w usatwieniach myszki kciukowe jako 3 i 4, a srodkowy jako 5ty - co aktulnie robi że PTT cofa mnie o strone, wcisniecie podczas skrolowania daje o strone do przodu, a drugi przycisk kciukowy przewija strone...)

PS: Nie ma możliwosci odczepienia komend "backward", "forward"i "universal scrolling" nie przypisując jakiegos klawisza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...