Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loQ

USB problem - "nie rozpoznano urządzenia"

Polecane posty

Mam problem z USB:

Mam czytnik wszelakich karty pamięci Tracer C15. Wsadziłem kartę micro SD 2 giga od Kingstona i wyskakuje mi błąd" Nie rozpoznano urządzenia USB". Podpiąłem pod USB obok i dalej to samo. Szukam w googlach - nic nie znalazłem. I oświeciło mnie! Wsadziłem kartę do telefonu (Samsung Wave 723) i podpinam jako urządzenie magazynujące dane - działa! Potem za jakiś czas znowu coś nagrywam. Działa. I dziś podpinam jeszcze raz - wyskakuje błąd z "Nie rozpoznano urządzenia USB". Wsadziłem kartę, która normalnie jest w telefonie - też nic. Włączam pod Kies, a nie jako urządzenie magazynujące - to samo. Próbuję inne porty USB - port obok, porty z tyłu komputera. Nic. Sprawdzam obydwie karty jeszcze raz w wymienionym już czytniku. Dalej nic. dodatkowo brat mi jeszcze powiedział, że chciał sobie coś nagrać na kartę do Sony Erricsona - Tracerem nie działa. No to wsadził do czytnika tylko kart M4 (chyba tak się nazywają te do Soniaczy, prawda?) i działało mu. :/ Dodatkowo z innymi urządzeniami nie mam problemów. Pad działa, myszka i klawiatura też. Nie mam pojęcia co mogło się stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam problem i nie wiem o co chodzi. Podłączam adapter kart micro sd pod port USB i wyświetla mi się, że nie rozpoznano urządzenia USB, podłączałem pod porty tylne i przednie i w każdym jest tak samo. Z początku myślałem, że są uszkodzone i podłączyłem pod port w którym podpięta była klawiatura i też taki sam komunikat się wyświetla. Ktoś wie jak można na to zaradzić? Jak podłączam telefon to normalnie mi go wykrywa. Mam windowsa xp sp3 home edition 32 bity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...