Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

iPod Touch - problem z Wi-fi

Polecane posty

Jak w tytule.

Jeszcze dzisiaj bez problemu śmigało na szkolnej sieci

Teraz za cholerę nie mogę się połączyć z domową siecią. Wifi ją wykrywa ale przy każdej próbie po wpisaniu hasła wywala że nie można się połączyć z siecią.

Przywracałem już ustawienia z kopii zapasowej sprzed tygodnia oraz resetowałem ustawienia internetowe na ipodzie...a mimo to dalej nie działa.

Jakieś sugestie?

(Raczej bez znaczenia, bo przestało się łączyć z godziny na godzinę, ale mam ipoda 3g soft 4.3.3)

EDIT: Nie pamiętam czy tak było i tak powinno być ( z racji iż nie jestem podłączony ) ale w szczegółach sieci nie podaje mi żadnych danych (IP, maska podsieci, DNS i takie tam). Wszystkie pola są puste

EDIT2: Udało mi się połączyć z jakimiś innymi sieciami (miastowe czy cuś). Co prawda nadajniki są gdzieś daleko więc mimo że się podłączałem to tylko raz mi pokazało na pasku ikonkę ze stanem wifi. Natomiast do swojej dalej się nie mogę podłączyć. To samo mam z jedną siecią którą wykrywa mi gdy wyjdę na dwór.

Czyżby router sam z siebie coś zmienił w ustawieniach i dlatego nie mogę się połączyć?

Do zamknięcia

Dziwny jest ten router....zawsze mi pozwalał na podłączanie się a teraz przestał dopóki nie dodałem adresu MAC do jego listy...bardzo dziwne.

Jakby coś się jeszcze pierniczyło to poproszę o otworzenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...