Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maro1269

jaki net?

Polecane posty

UPC i Aster ma dobre oferty.Ja osobiście mam UPC więc polecam.Wcześniej miałem Aster, ale z przyczyn takich że miałem i TV i telefon to i net doszedł :) w Netii często wywala modemy słyszałem i widziałem na własne oczy ( u dziewczyny ) więc tej firmy nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ma najlepszą ofertę za 75zł na 12 miechów dostajesz 24Mb i 2Mb wysyłu, a w nocy 64Mb i więcej. I masz możliwość podwojenia [uploadu] x2 i kosztuje to od 10zł [16Mb] do 40zł [w przypadku 24Mb]

Multimnedia 20Mb ale cena większa [12 miesięcy umowa] i mniejszy wysył bo tylko 1 Mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już od 4 lat Vectrę - kiedyś 1 i 2 mb/s, a teraz 8 mb/s i nie licząc małego problemu, który wystąpił stosunkowo niedawno, jest w porządku. Problem był taki, że od czasu do czasu strasznie podskakiwały opóźnienia bez utraty prędkości(Warszawa - 300 ms...). Wysłałem jednak maila, po czym po ok. tygodniu sytuacja całkowicie się uspokoiła. Ceny bardzo fajne, no i nie mając telefonu stacjonarnego nie musisz dopłacać za utrzymanie łącza. Jedynym minusem jest dla mnie to, że za WiFi trzeba im dopłacać 10 złotych miesięcznie. Oczywiście można na własną rękę, ale trzeba - przynajmniej u mnie w mieście - kombinować z jakimś adresem MAC routera. Ja będę się z tym użerał za jakiś czas, póki co przewodowo mi wystarczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...