Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aftar2

ASUS N51 Kolejny problem, prawdopodobnie listwa

Polecane posty

witam,

od pewnego czasu borykałem się z dość drażniącym problemem w moim ulubionym laptopie. Mianowicie często na ekranie zaczynają się pasy z prawej do lewej i takie dragania, że obraz przestaje być widoczny. Ma to związek z ustawieniem ekranu względem reszty laptopa. Muszę wtedy przekręcić ekran góra dół i się ustawia. Niestety tak było przez pół roku, teraz praktycznie nie da go się ustawić i pisząć tego maila kilkukrotnie już mi się zaczynało to pojawiać. Nie da się z nim już współpracować.

Problem leży prawdopodobnie w listwie łączącej ekran i lapka. Byłem u "majstra" jedynego sklepu z kompami w okolicy, mówił, że znajdzie, ale po tygodniu powiedział, że nie ma już takich części w necie:(

Podejrzewam jednak, że nie szukał dokładnie, albo nie wie gdzie takie coś dostać. Ktoś umiałby znaleźć odpowiednią część do mojego laptopa?

ASUS N51

CPU: DUO T5800 2.0 GHZ

4BG

GeForce 9650 GT 1GB

nie wpływa to na wydajność kompa, a ta jest bardziej niż zadawalająca (CoD:BO i B:BC2 chodzą płynnie), ale jest mocno przeszkadzające jak celujesz, a tu nagle ekranu brak, bądź oglądasz film z dziewczyną i co chwilę zaczyna migać;/ Jeśli to nie jest listwy problem, to co to może być innego?

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...