Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SongoKai

Dziwne zachowanie myszki

Polecane posty

Od dłuższego czasu zmagam się z okrutnym i jakże irytującym problemem. Postaram się go opisać jak najbardziej obrazowo. Ogólnie podczas pracy na komputerze myszka (Razer DeathAdder) sprawuje się tak, jak powinna. Cyrk dzieje się dopiero wtedy, gdy podłączę jakiekolwiek urządzenie pod USB, czy to drukarka, czy to Pendrive. Przedstawienie to charakteryzuje się tym, że kursorem mogę śmigać po ekranie, lecz system jakby nie wyłapywał kliknięć. Rolka działa. Po około minucie(bądź dłużej) działanie sprzętu wraca do normalności. Jeżeli podczas "zwiechy" klikałem czy to lewym czy to prawym przyciskiem myszy, to te się jakby kumulują i kolejno się, że tak powiem, klikają. Szukałem wiele razy na różnych forach jakiegokolwiek rozwiązania, lecz niestety daremnie. Z tego właśnie powodu proszę o pomoc w rozwiązaniu tego nurtującego problemu :)

PS. Windows 7 64bit Ultimate, Gigabyte GA-MA770-UD3 (Rev. 2.0), AMD Phemon II X2 550, GeForce GTX260, 4 GB Ram, Seagate 7200.10 160 GB + Samsung F3 500 GB, jeżeli miałoby to cokolwiek pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączenie do innych portów USB nie pomaga, oczywiście po każdym przełączeniu następuje instalowanie sterownika (nie wiem po co, skoro zainstalowany jest od dawna) i moja ulubiona, wcześniej już opisana, dolegliwość myszki. Dodam, że na Windowsie XP wszystko działa sprawnie, więc to raczej nie jest wina kabla. Szperając w necie natrafiłem na wzmiankę o tym, że sterownik myszki nie pasuje do najnowszych aktualizacji Win7. W każdym bądź razie nie znalazłem nic więcej w tym temacie. Jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...