Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Problem z Lexmark Productivity Studio

Polecane posty

Mam pewien problem. Zainstalowałem sobie na komputerze z Windowsem 7 moją drukarkę: Lexmark x4975. Sama instalacja przebiegła bez problemu, jednak mam problem z narzędziem Lexmark Productivity Studio. Wymaga ono Frameworka w wersji co najmniej 2.0. W Windowsie 7 jest wbudowany Framework, jednak zainstalowany program go nie wykrywa. Usunąłem więc Frameworka i próbowałem zainstalować starszą wersję. Nie dało się tego zrobić, nawet kiedy w opcjach "włącz lub wyłącz funkcje systemu windows" wyłączam frameworka. Ściągnąłem narzędzie do usuwania aplikacji .NET-owych z komputera i usunąłem z komputera wszystkie wersje Frameworka, jednak dalej nie mogę żadnej innej zainstalować. Znalazłem na jednym anglojęzycznym forum temat z podobnym problemem. Gość pisał, że narzędzia lexmarka nie są kompatybilne z Win 7 64bit i trzeba ściągnąć łatkę. Spróbowałbym tego, ale wcześniej muszę zainstalować usuniętego frameworka, bo usunąłem wszystkie wersje. Ma ktoś jakiś pomysł jak można na Win 7 zainstalować od nowa frameworka bądź jakoś inaczej rozwiązać ten problem z narzędziem lexmarka? Będe wdzięczny z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...